Zajrzyj do nas TUTAJ

JEDYNKOWY
Zajrzyj tutaj
Zobaczysz... polubisz!

iDziennik

65. lecie JEDYNKI

Dyrekcja
Włodarze szkoły

dyrekcja04

DYREKTOR JEDYNKI

mgr Maria Monika Klein

mamendyk

 WICEDYREKTOR JEDYNKI

mgr Małgorzata Mendyk

Od 2008 roku dyrektorem Jedynki jest p. mgr Maria Monika Klein, a wszelką pomocą w sprawowaniu opieki nad uczniami służy jej wicedyrektor mgr Małgorzata Mendyk.

Ich praca to szkolna codzienność - zarządzanie i organizacja życia szkoły, sprawowanie nadzoru nad prawidłowym jej funkcjonowaniem. To oni czuwają nad naszym bezpieczeństwem, nad właściwym przebiegiem nauczania. Reprezentują  szkołę na zewnątrz, dbają o finanse placówki, są animatorami  szkolnych  inicjatyw, są nauczycielami i wychowawcami.

dyrekcja02

Nasza Dyrekcja dba o przyjazną, rodzinną atmosferę, w której uczniowie mają szanse przeżyć swój pierwszy sukces, poznać smak szczęśliwego dzieciństwa i młodości. Dla niej niezmiernie ważne jest, aby dzieci odczuwały radość ze zdobywania rzetelnej wiedzy.

Nasza Dyrekcja wdraża nowatorskie rozwiązania edukacyjne w szkole. Dba o wysoką jakość pracy szkoły we wszystkich obszarach działania. Pozyskuje środki na unowocześnianie bazy szkoły. Współpracuje ze środowiskiem lokalnym, z różnymi instytucjami, zakładami pracy działającymi w najbliższym środowisku.

 

Nasza Dyrekcja kładzie wielki nacisk na współpracę z rodzicami. Bo rodzina jako podstawowa komórka społeczna, jak i szkoła jako instytucja przygotowująca ucznia do opanowania podstawowych kompetencji, są odpowiedzialne za rozwój dziecka oraz funkcjonowanie w przyszłości. Jedynka zatem jest miejscem współpracy, zrozumienia i wzajemnego porozumienia dyrekcji, nauczycieli, rodziców i uczniów.

Dla pani Moniki i pani Małgosi najważniejsze są zawsze dzieci, podejmując różnorakie decyzje związane z kierowaniem szkoły, mają zawsze na uwadze dobro uczniów JEDYNKI. Są na wszystkich szkolnych uroczystościach, tych dużych i tych małych, nigdy nie szczędzą pochwał i nagród,  pochylają się nad codziennymi niepowodzeniami każdego dziecka.

 

Do góry ▲

 


Dzisiaj jest kolejny wspaniały dzień: 29 Marzec 2020    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy